SKÚSENOSTI KLIENTOV

ČO POVEDALI O HYPNOTERAPII KLIENTI?

Ukončenie vzťahu

Hypnoterapia, regresná terapia mi veľmi pomohla. Chcela som sa vedome odpojiť od partnera. hoci som to urobila, energeticky som sa plácala medzi emóciami smútku, bolesti, straty, ľútosti. Po pochopení, prežití určitých vecí v regresnej terapii som sa dostala do akejsi rovnováhy a kladu. Pán Martin vedie terapiu profesionálne a s nadhľadom na veci, zároveň je ale empaticky. Ďakujem za tuto skúsenosť. Odporúčam.

-Iveta, Prievidza

Zlý životný zážitok

Dobrý deň, týmto by som chcela veľmi pekne poďakovať pánovi Komínkovi za jeho naozaj kvalitne odvedenú prácu. Po dlhej úzkosti a depresii, ktorej predchádzala trauma a tiež zlý životný zážitok s tým spojené nízke sebavedomie, mi dokázal pomôcť. Po pár sedeniach u neho som sa začala na všetky veci pozerať inak. Hypnoterapia má efekt a jeho ľudský prístup sa nedá opísať. Sugescie, ktoré od neho dostanete sú naozaj veľmi účinné. Som rada, že som natrafila na takého odborníka. Nie je nič tak bolestivé ako bolesť psychická, z ktorej mi pomohol von. Všetkým odporúčam aj keď to niečo stojí, ale mnohí by sme dali všetko za to, aby sme sa cítili duševne dobre. Kto nezažil, neuverí. Ešte raz jedno veľké ďakujem, prajem veľa zdravia a veľa spokojných klientov.

-Dáša, Banská Bystrica

Trauma z rozchodu

Hypnoterapia pod vedením p. Komínka mi veľmi pomohla vyriešiť moje problémy a skrátiť fázu smútku po ukončení dlhodobého vzťahu. Už po prvom sedení som sa cítila úžasne a konečne som sa po dlhých týždňoch usmievala. S jeho pomocou je teraz zo mňa iný človek. Je to odborník na svojom mieste, ktorý vám vráti chuť do života a stratenú energiu. Ďakujem veľmi pekne za pomoc.

-Jana, Trenčín

Úzkosti

Na Martina som sa obrátila už v zúfalej situácii v stave, kde terapie so psychológom mi prišli zdĺhavé a neprogresívne. Trpela som post-traumatickou poruchou a panickými atakmi. Som šťastná, že som s toho vonku vďaka Martinovej hypnóze. Jeho priateľský prístup s bezpečným prostredím..... som doslova zachránená, môj život dostal nové obrátky, iný zmysel a chuť žiť a za to som vďačná, z mojich skúseností je to jediný človek, ktorý mi pomohol, okrem iného je veľmi priateľský.

-Martina, Bratislava

Skončenie s fajčením

Rýchle, jednoduché a bezbolestné skončenie s fajčením. Po 10 rokoch a X neúspešných pokusoch som sa rozhodla vyhľadať odbornú pomoc. Pán Komínek je odborník a profesionál s dlhoročnými skúsenosťami. Som rada, že som sa zverila práve jemu do rúk.

 

Konečne po dlhej dobe sa cítim naozaj slobodná a spokojná. Ten pocit, že nemusím rozmýšľať nad tým, kedy a kde si môžem zapáliť, je neopísateľný. Vrelo odporúčam každému, komu sa ešte nepodarilo prestať fajčiť, ale naozaj chce.  Ešte raz ďakujem ze pomoc.

-Csilla, Bratislava

Strach z verejného prejavu

Hypnóza mi bola odporučená už pred niekoľkými rokmi. Avšak vzhľadom na to, že nežijem na Slovensku, nechcel som sa pustiť do experimentu v cudzom jazyku. Privítal som preto možnosť absolvovať sedenie online. Pán Kominek to ma dobre vyriešené a sedenie prebiehali plynule, bez žiadnych technických problémov. Nikdy som na žiadnom podobnom osobnom sedení nebol, takže neviem objektívne posúdiť rozdiel s online sedením, ale rozhodne môžem povedať, že online koncept fungoval.

 

Čo sa týka hypnózy ako takej, niečo málo som si naštudoval, pozrel pár dokumentov a šiel som do toho s tým, že v princípe verím, že to funguje, a že mi to pomôže. Možno práve preto bola v mojom prípade hypnóza prekvapivo účinná. Prišlo mi až neuveriteľne, ponárať sa do zažitých udalostí desiatky rokov späť, nachádzať a odbúravať dôvody môjho problému. Úprimne, keby som nezažil, neuverím.

 

Nerád by som niekoho zavádzal a tvrdil, že hypnóza vyriešila úplne všetky aspekty môjho problému, ale rozhodne to bol veľmi dôležitý krok, ktorý ma posunul dopredu.

-Miroslav, Nemecko

Úzkosti a problémy so spánkom

Absolvoval som zopár stretnutí s pánom Komínkom, kde sme pracovali na určitom probléme. Veľmi sa mi páčil jeho prístup - ku všetkému pristupoval veľmi seriózne, empaticky, pamätal si veci, ktoré som mu rozprával a vedel sa mi k nim normálne, úprimne a nestranne vyjadriť.  Druhá vec je samotná hypnoterapia - nemáte sa čoho báť, pán Komínek je naozaj profesionál, ktorý vie čo robí.

 

Ak máte nejaký problém a rozmýšľate aj nad takýmto "netradičným" riešením, skúste s ním kontaktovať pána Komínka a určite nebudete ľutovať.

-Karol, Bratislava

Úzkostné stavy a strach zo zlyhania

Hypnoterapiu som už absolvoval u rôznych iných hypnoterapeutov, no skoro so žiadnymi výsledkami. Pána Komínka som sledoval už dlhšiu dobu a po čase som sa rozhodol, že hypnoterapiu skúsim aj uňho. Hneď po prvom telefonickom rozhovore som cítil, že toto bude tá správna cesta. Trpel som celý život rôznymi úzkosťami pri určitých napätých situáciách. Už som sa s tým pomaly zmieril, že budú súčasťou môjho života natrvalo. Našťastie po absolvovaní niekoľkých sedení viem, že som sa mýlil a že je možné sa týchto úzkostí zbaviť. Počas hypnoterapií sme prechádzali jednotlivými situáciami v mojom živote. Od útleho detstva až po súčasnosť. Po každom jednom sedení som cítil, ako sa začínam od týchto stavov oslobodzovať. Až po poslednom sedení som cítil na sebe obrovskú zmenu... Pána Komínka môžem len a len odporučiť, za jeho naozaj profesionálny a ľudský prístup. Ďakujem veľmi pekne.

-Peter, Nitra

Závislosť na alkohole

Dobrý deň, rada by som sa podelila o moju skúsenosť s hypnoterapiou u pána Martina Komínka. Mojich problémov bolo viac. Ako zásadný, bola konzumácia alkoholu, na ktorú som sa v minulosti neúspešne liečila. Chodila som na rôzne terapie, sedenia, podstúpila som 2x liečenie. Mala som stále pocit, že potrebujem akúsi hĺbku. Rozobrať aj príčinu, aj sa s problémom vyrovnať. Závislá od alkoholu som vyše 10 rokov. Ako ďalšie bolo užívanie liekov na spanie, plus aj benzodiazepíny. Úzkosti až depresie, príšerný strach som mala veľmi často. Už po prvom sedení som sa cítila oveľa lepšie. Pán Martin mi cely čas dával odpovede na moje otázky a bol mi veľkou oporou. Každé jedno sedenie, mi bolo pripravene na mieru. Momentálny môj stav je taký, že neužívam alkohol a žiadne lieky. Venujem sa svojmu vnútru, cvičeniu, koníčkom, práci. Ja si veľmi cením prácu a vedomosti pána Martina a taktiež mu nesmierne ďakujem, že vidím teraz tu svetlu stranu života. Každému z vás odporúčam nech neváha s návštevou hypnoterapie, pomôže vám.

-Katarína, Bratislava

Strach z verejného prejavu

Odkedy sa pamätám vždy som mal problém s verejným vystupovaním pred väčším množstvom ľudí. Rozhodol som sa vyskúšať hypnoterapiu u pána Martina Komínka. Na začiatku som mal určité pochybnosti ale Martin si svojim prístupom získal moju dôveru. Rozumie tomu čo robí a oceňujem hlavne jeho praktický prístup zameraný na dosiahnutie výsledku. Počas sedení som si spomenul na veci, ktoré som mal už dávno zabudnuté. Vynorili sa mi nepríjemné zážitky z detstva a znovu som sa konfrontoval s nespracovanými situáciami. Táto časť terapie nie je príjemná ale asi potrebná na dosiahnutie zmeny. Prenesenie do detstva a vyvolanie zlého zážitku bolo tak silné, že mi počas jedného sedenia spontánne tiekli slzy. Ale ako sa hovorí – koniec dobrý, všetko dobré. Po asi piatich sedeniach sa niečo vo mne zmenilo a dnes si rozhodne viac užívam svoj život. Odporúčam všetkým, čo chcú naozaj niečo vo svojom živote zmeniť.

-Michal, Bratislava

Fóbia z otvoreného priestoru

Ku hypnoterapii som sa dostal kvôli viacerým pokusom ako vyriešiť fóbiu, ktorá mi začala robiť značné problémy s každodenným fungovaním. Prišlo to okolo 23 roku môjho života a je to strach z vecí, ktoré iní ľudia berú ako samozrejmosť ba dokonca ako pocit bezpečia a slobody. Jedná sa o fóbiu z otvorených priestorov a prejavuje sa najmä v situáciách, kde sa nachádza človek v priestore, ktorý nezabezpečuje možný "úkryt" pred daným prostredím. V princípe je to blbosť, ktorú si uvedomujem sám, no v praxi sa jedná najmä o vzorce riadiace náš každodenný život. Čosi som si o týchto veciach zisťoval než som sa odhodlal osloviť pána Martina a potreboval som svoj smutný stav riešiť, pretože mi zabraňoval užívať si život naplno. 

 

Moja fóbia mi bránila v bežných prechádzkach, športoch ba dokonca v šoférovaní po diaľniciach.. jednoducho všade, kde si viete predstaviť otvorený priestor bez možnosti úniku do "bezpečia". 

 

Rozhodol som sa ísť na sedenie s pánom Martinom aj napriek tomu, že moja vtedajšia finančná situácia mi to veľmi neumožňovala. Mal som to šťastie, že mi pomohla moja rodina a tak som mohol terapiu absolvovať. 

 

Bol som na troch sedeniach a cítim, že sa potrebujem zúčastniť možno ešte jedného dvoch aby som docielil stav permanentnej zmeny, ale môžem zaručiť, že mi terapia pomohla a dáva to zmysel viac ako akékoľvek iné pseudo liekmi riešené terapie. Tým nechcem dehonestovať riešenia, ktoré poskytovali bežní psychológovia, ale v podstate aj áno, lebo ma nedokázali pochopiť a ich "zaujímavé" praktiky nefungovali. 

 

Ak máte podobný problém a váš stav sa nezlepšuje tak odporúčam vyskúšať hypnoterapiu a ak sa na to odhodláte tak dôverujte procesu.

-Adam, Východné Slovensko

Regresia do minulého života

Veľa som o hypnóze čítala a túžila som zažiť niečo z toho, o čom som čítala, ale mala som strach. Bála som sa, že ide o stav podobný bezvedomiu, že budem mimo a podobne. Preto mi pomohlo, keď mi pán Komínek najprv telefonicky a potom osobne všetko podrobne vysvetlil a zbavil ma obáv. Samotný stav hypnózy bol veľmi príjemný a uvoľňujúci. Hoci som sa obávala, že nezažijem vôbec nič (išlo o regres do minulého života), na moje prekvapenie prichádzali isté obrazy a vnemy. Chcem si tento zážitok ešte zopakovať, už budem bez obáv a verím, že to čo zažijem bude ešte intenzívnejšie, pretože sa už budem vedieť ešte viac uvoľniť.

-Barbora, Bratislava

Chudnutie / Virtuálna bandáž žalúdka

Dobrý deň,


Som nesmierne rada, že môžem napísať toto odporúčanie pre Martina Komínka. Dlhodobo zápasím s emočným jedením a s nadváhou. Martin zohral kľúčovú úlohu pri formovaní môjho podvedomia a novej životnej cesty. Pomohol mi vytvoriť si nové pravidlá stravovania a hlavne ich dodržiavanie. Od samého začiatku prejavoval hlboký záväzok voči môjmu úspechu. Keďže Martin má bohaté a odborné znalosti v oblasti hypnoterapie, bandáže žalúdka, vďaka našim sedeniam sa moje zmýšľanie, priority a telo menilo. Ďakujem za všetky užitočné a dômyselné rady, ktoré v živote teraz aplikujem. Martin je veľmi pozitívna a motivujúca osoba a odporúčam ho každému kto hľadá účinnú a podporujúcu formu hypnoterapie. 

-SIlvia, Bratislava

Derealizácia

V prvom rade sa chcem pánovi Komínkovi poďakovať za to, že som vďaka jeho pomoci znova psychicky v poriadku. Niekoľko rokov ma trápila derealizácia. S touto diagnózou ma skúsenosti naozaj málo odborníkov. Prešla som si liečbou antidepresívami aj rôznymi terapiami. Môj problém sa však nepodarilo nikomu vyliečiť. Čítala som si rôzne zahraničné fóra o derealizácii a viacero ľudí zdieľalo úspech po absolvovaní hypnoterapie, tak som tomu dala šancu. Som veľmi vďačná, ze som sa obrátila na pána Komínka. Je veľmi prijemný človek a naozajstný odborník. Stačili mu dve sedenia na to, aby mi vrátil naspäť môj život, ktorý som žila predtým, ako sa vynorila derealizácia. Chcem všetkých, ktorí uvažujú nad hypnoterapiou povzbudiť, aby to skúsili. Nie je to nič strašidelné a sedenia prinášajú naozaj rýchle výsledky. Ešte raz, pán Komínek, patri Vám jedno veľké ĎAKUJEM.

-Nina, Bratislava

Úzkosti

Dobrý deň,


s radosťou Vám píšem túto pozitívnu referenciu na hypnoterapiu, ktorú som absolvoval u pána Komínka. Bol to úžasný zážitok a som nesmierne spokojný s výsledkami, ktoré som dosiahol vďaka tejto terapii. Od samého začiatku som cítil, že pán Komínek je skutočný odborník na hypnoterapiu. Jeho prístup bol veľmi profesionálny a empatický. Uvoľnená atmosféra v jeho kancelárii ma okamžite upokojila a uistila, že som v dobrých rukách. Pán Komínek ma viedol procesom hypnoterapie so zručnosťou a jemnosťou. Vysvetlil mi každý krok a pomohol mi pochopiť, ako môže hypnóza ovplyvniť moje myslenie a správanie. Jeho schopnosť vytvoriť dôveru a komfort v prostredí hypnoterapie mi umožnila otvorene sa mu dôverovať a zdieľať svoje obavy. Vďaka hypnoterapii s pánom Komínkom som dosiahol neuveriteľné zlepšenie v oblasti, na ktorú sme sa sústredili. Pomohol mi prekonať nejaké neproduktívne presvedčenia a obmedzujúce vzorce správania. Terapia mi umožnila získať väčšiu istotu, sebadôveru a lepšiu kontrolu nad svojím životom. Okrem toho, že je pán Komínek skvelým hypnoterapeutom, je aj veľmi pozitívnou a motivujúcou osobou. Jeho energický a podporný prístup ma povzbudzoval a dodával mi odhodlanie pokračovať v mojom raste a zlepšovaní sa.


Naozaj si vážim skúsenosť s hypnoterapiou u pána Komínka a bez váhania ho odporúčam každému, kto hľadá účinnú a podporujúcu formu terapie. Jeho odbornosť, empatia a schopnosť vytvoriť bezpečný priestor sú skutočne vynikajúce. Som vďačný, že som mal príležitosť pracovať s ním a že mi pomohol dosiahnuť pozitívne zmeny v mojom živote.


S úprimnou vďačnosťou,

-Marcel, Bratislava

Nastavenie osobných hraníc

Po osobnom stretnutí som vyskúšala aj online hypnoterapiu s pánom Komínkom. Bolo to intenzívne sedenie hlavne kvôli nedostatku času, ale o to rýchlejšie som cítila jeho účinky. Po jednom dni, kedy som tento zážitok spracovávala, som sa cítila oveľa silnejšie a odvtedy je pre mňa výrazne jednoduchšie stanoviť svoje osobne hranice, držať si ich a úspešne obhájiť svoju pozíciu pri pracovných alebo súkromných nezrovnalostiach. Tieto kroky boli pred hypnoterapiou veľmi ťažké. Po 5-tich mesiacoch je účinok hypnoterapie stále rovnako silný. Osobne plánujem pokračovať v odstraňovaní ďalších bariér pre svoj spokojnejší život a jednoznačne odporúčam vyskúšať sedenie s pánom Komínkom.

-Tatiana, zahraničie

Sociálna fóbia a úzkosti

Prvý krát som sa na pána Komínka obrátil niekedy v októbri roku 2022 a nejakú chvíľku trvalo, kým sme si dohodli prvé stretnutie, ale to len preto, že ja som mal (tak trošku mylnú) predstavu, že už naše prvé „sedenie“ môže byť online. Odvtedy teda chodím na naše sedenia „naživo“ a môžem povedať asi toto: tak, ako som predtým nebol kvôli môjmu problému ...sociálna fóbia ťažkého stupňa... schopný temer ani tých najzákladnejších sociálnych interakcií, tak dnes už niektoré zvládam absolútne bez problémov a môžem povedať, že je to úžasný pocit ...aj keď pravda je aj to, že niektoré situácie ešte „nedám“, celkovo je to ale omnoho lepšie ...a hypnoterapiu, a samozrejme hlavne hypnoterapeuta, teda p. Komínka, môžem len a len odporučiť 😊

-Peter, Poltár

Skončenie s fajčením

Ak chcete prestať s fajčením, ale nedarí sa Vám, tak hypnoterapia je metóda, ktorá pomôže. Neurobí to sama za Vás, musíte chcieť. Ale ak ste o tom presvedčený, pomôže aj Vám.

-Eliška, Bratislava

Neuzavretá minulosť

Hypnoterapiu najskôr absolvoval priateľ, na odporúčanie známych, ktorí mali veľmi pozitívne hodnotenie. Počas terapii, mi stále hovoril, aby som aj ja vyskúšala hypnoterapiu. Nevedela som, ale čo konkrétne chcem riešiť, teda kde je “zdroj” správania, ktoré nevyhovovalo ani mne. Napísala som mail, že by som chcela hypnoterapiou riešiť zvýšenie sebavedomia - viac si vážiť samu seba. Úžasne pre mňa bolo, že už po prvom sedení, sa začali ukazovať nevyriešené situácie, ktoré som zažila už veľmi dávno a myslela som si, že ich mám vyriešené a teda nemajú vplyv na moje správanie. Mýlila som sa a stále je pre mňa fascinujúce, ako sa vďaka hypnoterapii ukázali zážitky nie veľmi príjemne, ktoré ovplyvňovali moje správanie, niekoľko rokov. Po 4 sedeniach som dokázala komunikovať bez hádky o tom čo sa mi vo vzťahu nepáči, namiesto toho ako to bolo dovtedy, že ak mi bolo niečo nepríjemné, som sa uzavrela a nedala najavo žiadne pocity, ani negatívne ani pozitívne. Hypnoterapia mi pomohla nielen v nadobudnutí sebavedomia, ale aj vo vzťahu lepšie komunikovať a v neposlednom rade, no pre mňa veľmi dôležitom som uzatvorila nepríjemné zážitky, ktoré som nemala vyriešené, a vďaka hypnoterapii “vyšli” na povrch a dokázala som ich prežiť ešte raz a uzatvoriť. Ďakujem.


-Veronika, Bratislava

Mix problémov

Dobrý deň,

moja skúsenosť s Vami a Vašou hypnózou bola veľmi príjemná. Ďakujem.

-Brigita, Bratislava

Sebavedomie

Hypnoterapiu u pána Komínka odporúčam všetkými desiatimi. Vyskúšala som hypnoterapiu v jeho štúdiu pred cca 2 rokmi a po nej nastala u mňa veľká zmena a krok vpred. Pan Kominek je profesionál, príjemný človek s dobrým pohľadom na svet. Pomohol v čase, kedy som potrebovala pomoc hneď,zatiaľ čo ostatní certifikovani vyštudovaní odborníci mi dali termín tak o mesiac. Mala som u pána Kominka dosť sedení a bolo naozaj vidno, že ma počúva a taktiež si aj pamätal , čo som mu hovorila predchádzajúce sedenia. Samotná hypnóza bola príjemná, netreba sa toho báť. Takže áno, Hypnoterapia mi naozaj pomohla, považujem to za dobre investované peniaze a keď vidím vo svojom okolí niekoho, komu by p. Kominek vedel pomôcť ako mne, odporúčam ho. Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

-Števka, Bratislava

Dlhoročné trápenie

Ďakujem za prevedenie ma mojou bolesťou, do ktorej som mala strach ponoriť sa .

-Andrea, Bratislava

Úzkosti

Pán Komínek mi veľmi pomohol a určite ho odporúčam:)

-Barbora, Bratislava

Strach

P. Komínek je veľký profesionál, odstránil mi dlhoročný problém, ktorý moje podvedomie nedokázalo spracovať. 2 sedenia mi to pomohli spracovať a zmenila sa mi kvalita života… je to dosť osobné a na dlho zdieľať skúsenosť s detailmi. Určite odporúčam, len netreba čakať zázrak na počkanie, je to vaša práca na sebe, vaše podvedomie, on ako profík vás tým prevedie a pomôže.

-Marek, Bratislava

Regresia do minulého života

Bolo to super. Komínek je skúsený terapeut a vie, čo robí.

-Peter, Bratislava

Pracovný stres

Za mňa veľmi dobrý krok, navštíviť hypnoterapiu. Môžem len odporučiť. Okrem pomoci a nastavení sa na lepšiu cestu v tom čo potrebujem, oceňujem aj zmysel pre humor a veľmi prirodzenú komunikáciu 🙂 Takže ak si neviete rady 🙂 hop hop sem

-Lucia, Bratislava

Regresia do minulého života

Pána Martina som našiel na internete ako najlepšieho a najcertifikovanejšieho na Slovensku. Stretnutie to potvrdilo. Hypnóza do minulých životov fungovala, človek sa cíti ako keby pozeral film vo svojej duši. Milý prístup, kvalitná práca. Môžem len odporúčiť 👌…

-Viliam, Nitra

Úzkosti

Pán Komínek je veľký profesionál, vynikajúci prístup a efekt z naších sedení bol velmi dobrý. Ďakujem pekne.

-Alan, Bratislava

Strach vo vzťahu

Fantastický zážitok. Pán Komínek mi pomohol zbaviť sa strachu z toho, že sa mojím blízkym niečo zlé stane. Zároveň po terapii pociťujem oveľa väčší pocit pokoja a kľudu aj v kritických situáciách. Veľké ďakujem 🙏.

-Monika, Bratislava

Mix strachov a úzkostí

Na hypnoterapiu k pánovi Komínkovi som sa rozhodla ísť kvôli úzkostiam, ktoré už som mala takmer stále. Vďaka hypnoterapii sa mi vyčistilo myslenie a začala som si užívať prítomnosť a prestala sa tak extrémne báť. Zmeny vidia aj blízki. U mňa tieto úzkosti boli spojené aj s fyzickou bolesťou (samozrejme lekármi poriadne vyšetrená) a diskomforty sa postupne zmierňujú. Takže veľké Ďakujem a určite odporúčam vyskúšať niekomu kto proste nevie ako sa vrátiť do pohody.

-Katarína, Bratislava

Skončenie s fajčením

Prestať fajčiť je to, o čo som sa pokúšal niekoľko krát za posledných 15 rokov ale vždy neúspešne. Vďaka spolupráci s pánom Komínekom sa mi to podarilo už za dve sedenia. Celý proces odvykania bol značne odlišný ako bez hypnoterapie. Iba veľmi mierne abstinenčné príznaky, žiaden stres ani nervozita čo sa týka vysadenia cigariet. Odporúčam každému, ale iba tomu kto chce naozaj prestať fajčiť a má na to pevný dôvod a motiváciu, ale sám to nevie zvládnuť.

-Ivan, Bratislava

Hypnoterapia

Profesionalny prístup 👌…

-Filip, Bratislava

Mix problémov

Pre niekoho nepochopiteľné, pre niekoho nekonečné trápenie – strach z prehĺtania, zadusenia. To bol aj môj problém – niekoľkoročný neprekonateľný strach, kedy som 24/7 myslela len na jedlo a obávala sa každého ďalšieho sústa, ktoré musím prehltnúť a vložiť do úst. O svojom probléme už s radosťou môžem písať v minulom čase, vďaka hypnoterapii, ktorú som absolvovala u p. Komínka.

Presne si pamätám moment, kedy som zúfalo so slzami v očiach hľadala akúkoľvek pomoc a natrafila na stránku hypnotherapy. Neváhala som ani chvíľu. Pán Komínek reagoval na môj mail veľmi rýchlo, pohotovo, milo a hlavne profesionálne. Už počas prvého telefonického hovoru som mala nesmierne dobrý pocit a tešila sa na prvé osobné stretnutie. Každý z nás má prirodzenú vnútornú ochranu, ktorá našepká, komu môžeme dôverovať a komu nie a tá moja mi našepkávala, že dôverovať budem a chcem 🙂 Počas terapií sme odstránili veľmi prekvapivé ťaživé momenty z môjho života. Dokopy som absolvovala 4 sedenia a postupne z každého jedného som odchádzala vždy „ľahšia“, slobodnejšia, vyrovnanejšia, šťastnejšia, s chuťou do života a s chuťou do jedla 🙂

S terapiou a s profesionálnym prístupom p. Komínka som nadmieru spokojná, patrí mu moje obrovské ĎAKUJEM a odporúčanie pre každého, koho trápia strachy, fóbie, úzkosti, nech neváhajú!!!

-Alica, Bratislava

Fóbia zo zvracania

Hypnoterapiu u p. Komínka môžem len odporučiť. Prišla som k nemu so “vzácnou” fóbiou zo zvracania, ktorá mi spôsobovala úzkosti až panické ataky. Už po prvom sedení som sa cítila lepšie. Konečne si môžem vychutnať jedlo bez akejkoľvek obavy. Veľká vďaka za všetko, môj život sa zase vrátil do normálu.

-Marcela, Trnava

Mix problémov

Dlhodobo som cítila, že si potrebujem doslova "upratať v hlave, reprogramovať, resetovať celý systém". Všetci to hovoríme občas, ale u mňa to bol dlhodobo dosť intenzívny pocit a skúšala som všetko možné. A hoci pre mňa hypnóza nebolo nič nové, u Martina Komínka to zrazu zafungovalo, hoci som tam šla v období, kedy som už po rokov (dekádach), bola presvedčená, že na mňa proste nič nefunguje. A zrazu nastal ten klik. Kompletný reset. S ľahkosťou a humorom. Doslova mi vypratal z hlavy všetok nepotrebný balast a nastavil systém nanovo tak ako som vždy chcela a potrebovala, ale sama nedokázala. Postupne, jedno za druhým (zlozvyky, závislosti, blbosti roky zabetonóvávané do podvedomia sa postupne vypratali a nahradil ich komplet nový systém. Všetky technológie upgrejdujeme pravidelne, často len cez noc, potom reštart a nikdy nepochybujeme, že ten komplexný mechanizmus v počítači či telefóne to zvládne. Proste tomu veríme, že software sa zaktualizuje na súčasné potreby. A pri Komínkovej hypnoterapii to funguje aj s našim podvedomím. Ďakujem a odporúčam ďalej všetkým.  ešte jedna vec: je to drahé, ale mnoho drahšie je to nespraviť.

-Denisa, Bratislava

Úprava hmotnosti

Hypnoterapiu odporúčam. Veľmi zaujímavá a efektívna metóda, okamžité výsledky.

-Anna, Bratislava

Vzťahy

Hypnóza a hypnoterapia je skvelým nástrojom pre zlepšenie kvality života. Skvelý prístup hypnoterapeuta. Odporúčam každému.

-Roman, Bratislava

Úprava hmotnosti

Hypnoterapiu môžem len a len odporučiť. S nadváhou som bojoval v podstate celý život a o schudnutie, ktoré by aj vydržalo som sa snažil takmer neustále, ale vždy fungovalo len dočasne. S pomocou pána Komínka som dokázal do života zaviesť také zmeny, ktoré mi pomohli dostať sa na správnu cestu a váha ide stabilne dole.

 

Momentálne som v polovici svojej snahy.

 

Treba ale vedieť čo od terapie očakávať. Nejde o zázračné a rýchle schudnutie. Doteraz si pamätám vetu z prvého telefonátu, že on za mňa neschudne, ale vie ma len správne nasmerovať. Niekto by povedal klišé ale nasmeroval ma teda poriadne. Jeho prehľad v problematike je naozaj komplexný a to do takej miery, že pri spätnom pohľade na všetky moje „toxické“ zvyklosti s jedením a „ne“pohybom, nechápem, že som nebol ešte väčší. Každú jednu činnosť, ktorú po mne pán Komínek chcel vedel do najmenších detailov vysvetliť a aj predpovedať čo od nich očakávať, čo mne osobne veľmi pomohlo ich robiť. V prvotnej nechuti do zmeny mi veľmi pomohli práve sedenia v hypnóze. V určitom momente do seba všetko zapadlo tak, že mi to nie len dávalo všetko zmysel, ale aj robilo radosť. Ale dosť o mne všetci sme odlišní a pán Komínek vie sedenia nastaviť práve pre Vás. Za mňa posledné odporúčanie pre Vás je nebrániť sa zmenám a robiť každú jednu činnosť, ktorú Vám pán Komínek povie. Dosiahnete tak synergického efektu kedy sa každá maličkosť sčítava ale ich celkový súčet na konci dňa bude viac ako ich celok.

-František, Martin

Opakované zdravotné problémy

Môžem len hypnoterapiu odporučiť. Mne zmenila život. Mala som dlhoročné zdravotné problémy, fóbie a p. Komínek mi pomohol. Veľká vďaka. Ak niekto váha či má k nemu ísť, tak určite áno. Úžasný profesionálny a ľudský prístup.

DOPLNENIE: V prípade zdravotných alebo psychických problémov je vždy potrebná návšteva lekára a dodržiavanie nastavenej liečby.

-Marcela, Bratislava

Strach z udusenia jedlom

K hypnoterapii som sa dostala úplne náhodne.  Z ničoho nič sa u mňa začali iste zdravotne problémy, s ktorými súviseli stavy strachu z udusenia. Kvôli týmto stavom som už bola psychicky vyčerpaná, nemala som energiu ani chuť užívať si každodenný život. 


Jedného dňa mi bola odporučená hypnoterapia u p. Komínka. Neváhala som ani sekundu. Pozrela som si stránku, oslovila ma a tak som vyplnila formulár. Kontaktovanie pánom Komínkom bolo promptne, absolvovali sme príjemný rozhovor a dohodli prvé stretnutie. Dokopy som absolvovala 5 sedení a musím povedať, že z každého jedného sedenia som odchádzala uvoľnená, psychicky vyrovnanejšia a hlavne vždy o kus zbavená môjho strachu. 


So službami p. Komínka som maximálne spokojná, brala som ho ako človeka, ktorému sa môžem absolútne zdôveriť a vedela som, že sa mi bude snažiť pomôcť. Hypnoterapiu pod jeho vedením absolútne odporúčam každému, kto ma akékoľvek problémy či fóbie. Sama za seba môžem povedať, že mne sedenia veľmi pomohli a podarilo sa mi opäť si užívať každodenný život. 

-Mária, Bratislava

Skončenie s alkoholom

Po dlhej ceste plnej pádov a neúspechov som padol na (moje) úplne dno. Mal som problémy s alkoholom, hnevom, strachom, stresom a s tým spojenými vecami. Skúsil som liečenia psychológov, psychiatrov dokonca aj hypnotizérov, čo mi poradili, a už po prvých sedeniach a kope liekov som si povedal, že toto nie je pre mňa musí to ísť aj inak. 

 

V tom čase som pozeral moju obľúbenú oddychovku Show Jana Krausa (mimochodom milujem jeho príbeh o Kysuciach) a tam bol hosťom pán Komínek. Pekne som sa pobavil. Stále mi to behalo po rozume, tak som si na jednej kávičke zobral telefón a napísal mail, kde som išiel s kožou na trh a napísal to bez servítky. Bol som milo prekvapený zo spätnej väzby a príjemnej komunikácie. Prvý termín kopa stresu (absolútne zbytočne) a sedím v čarovnom kresle. Po prvom sedení som bol unesený a pravda je, čo som neveril, že od toho momentu sa mi začal meniť svet, ako keby sa mi všetko vracalo do normálu pred rok 2008, keď som tieto problémy nemal. Teraz to už je bez pár dní 5 mesiacov čo nepijem, ale ani nechcem, nemám nutkanie, nemám stres, usmievam sa a dostal som opäť chuť do života. Poradil som to svojmu okoliu a mám samé spätné väzby, čo mi ľudia ďakujú, že si nechali poradiť. 

 

Samozrejme každá skratka niečo stoji, ale v tomto prípade neľutujem ani cent. Som rád, že sa to dá a ja som živým príkladom. Môžem len vrelo odporučiť.

-Michal, Bratislava

Trauma z rozchodu

Ako mladý človek odchádzajúci z komplikovaného vzťahu, som mala problém s veľkým hnevom. Hnev ,ktorý ma frustroval a nedokázala som sa ho zbaviť. Už po prvej hypnoterapii som sa cítila o 75% lepšie. Vďaka hypnoterapii som sa zbavila ťažkého hnevu, smútku a nabrala väčšie sebavedomie. Martin robí úžasnú prácu a za to mu ďakujem.

-Adriana, Bratislava

Nemožnosť prijať tekutiny

Túto terapiu odporúčam každému. Zmení sa vám život k lepšiemu, hovorím to z vlastnej skúsenosti.  Milý, ústretový a veľmi profesionálny prístup pána Komínka vám pomôže pri komunikácii a vedie k vášmu vytúženému cieľu. Mne pomohol s problémom, ktorým mi nedokázal doteraz pomôcť žiadny doktor! Vyskúšala som už snáď všetko. Ale tak  veľmi ako mi pomohla hypnoterapia, mi nepomohlo nič. Mala som dlhodobý problém s príjmom tekutín a taktiež príjmom stravy. Išlo mi už doslova o život!! Po  niekoľkých sedeniach je to super!  Priznám sa, že som nečakala až taký účinok. Doslova mi zachránil život!!! Netrápte sa sami so svojimi problémami a skúste túto terapiu u naozajstného profesionála pána Komínka, ktorý vám pomôže s ich riešením. Bude to pre vás nová skúsenosť a verte mi, že váš život bude zrazu lepší, krajší a budete ho mať znovu pevne vo svojich rukách!

Pán Komínek ešte raz jedno obrovské ĎAKUJEM!!!

-D, Stredné Slovensko

Odkladanie pracovných úloh

Viac ako 10 rokov som nenávidel svoje pracovné povinnosti. Do čohokoľvek som sa pustil, už po pár minútach som narazil na prvú prekážku, ktorá ma odradila od ďalších pokusov. Často mi bolo naznačované, že nie sú v práci spokojní s mojím výkonom. Sám som bol so sebou nešťastný, z čoho vyplývali ďalšie depresie. Skúsil som niekoľkokrát zmeniť zamestnávateľa i pracovnú pozíciu, niekedy bohužiaľ nútene z druhej strany, ale nepomohlo to. Kupoval som si rôzne kurzy osobného rozvoja, kde sa zväčša používali plánovacie techniky a metódy. Zaplatil som si 2 osobné koučky a 1 klasického psychoteraupeuta. Stále sa nič v mojom živote nezmenilo. Až raz som náhodou uvidel reklamu na hypnoterapiu a povedal som si, že vyskúšam. Logicky mi to aj dávalo zmysel, že podvedomá časť mojej mysle bojkotuje všetky vedomé snahy o nápravu. Pred stretnutím a ešte aj počas úvodného stretnutia som bol presvedčený, že je to celé spôsobené pracovným vyhorením v minulosti a následnými problémami v rodine, ale na ďalšom stretnutí sa ukázalo, že je to trochu inak a moje podvedomie ma blokuje na základe úplne iných udalostí, ktoré som si s prácou vôbec nespájal. Nešlo to hneď, ale po niekoľkých ďalších stretnutiach, tak riešenie zafungovalo a ja som postupne znovu začal plnohodnotne fungovať v práci. Zrazu som dokázal hodinu alebo neskôr niekoľko hodín sa sústrediť na pracovné aktivity. Plánovacie metódy zrazu zázračne začali fungovať. Konečne mám túto oblasť svojho života pod kontrolou.Samozrejme život nie je len práca a mám mnoho ďalších výziev pred sebou a pravdepodobne využijem znovu služby hypnoterapie tam, kde si nebudem sám vedieť poradiť.

-Radovan, Bratislava

Trauma z rozchodu

Hypnoterapia pod Martinovým vedením mi veľmi pomohla vyriešiť moje problémy a skrátiť fázu smútku po ukončení dlhodobého vzťahu z niekoľkých mesiacov ( možno rokov) na pár týždňov. S jeho pomocou je teraz zo mňa iný človek, čo potvrdili aj moji známi a kolegovia. Martin je odborník, ktorý vám vráti chuť do života a stratenú energiu. Ďakujem Martin veľmi pekne za pomoc.

-Viktor, Bratislava

Obsedantné správanie a sebavedomie

Naozaj môžem len odporučiť. Seriózny prístup, žiadna ezoterika, a pôsobivé výsledky už po pár sedeniach.

-Andrej, Bratislava

Regresia do minulých životov a problém so žiarlivosťou

Chcel by som sa poďakovať Martinovi za profesionálny prístup a pomoc , ktorou sa mi za pomoci regresnej hypnózy pokúsil nájsť môj celoživotný a povedal by som rodovy problém . Ale táto terapia bola o mne a nájdení problému , ktorý mi neustále kazil vzťahy - žiarlivosť .  V hĺbke podvedomia a minulých životoch sa nám podarilo nájsť problém a bola to samota a strach z opustenia. Verím , že po mojom uvedomeni si celej záležitosti , ako k nej prišlo a čo bol dôsledok , aj odpustení mojej dávnej láske v “ živote energii” sa môj pohľad a správanie otočí správnym smerom . A úsmev , ktorý mi "naordinoval" Martin bol neprekonateľný .

Ešte raz veľké Ďakujem, Martin.

-Marek, Košice

Zvládnutie najťažších chvíľ v živote a prekonanie traumy

P. Kominek mi pomohol v najťažších životných chvíľach sa pozbierať a začať svet vidieť znova v jasnejších farbách, hoci som bola spočiatku, priznám sa, trochu skeptická. Zažila som veľkú traumu a práve hypnoterapia v jeho prevedení ma postavila znova na nohyTáto metóda je veľmi efektívna, vie pomôcť aj pri naozaj veľkých traumách, dokáže zmierniť úzkosti a vyliečiť strachy. Som naozaj rada, že som natrafila na spoluprácu s ním a odporúčam ho každému, kto sa ocitol v neľahkej životnej situácii alebo jednoducho potrebuje pomoc so svojimi vnútornými problémami.

-Paulína, Bratislava

Hanblivosť

Spokojnosť a profesionalita 🙂

-Lukáš, Bratislava

Strach z otehotnenia

Chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s hypnoterapiou, ktorá mi pomohla prekonať moju špecifickú fóbiu. Tú som v mojom podvedomí pestovala celých osem rokov, chodila som aj k psychologičke, no až vďaka hypnóze a p. Komínkovi sa mi ju podarilo poraziť.

 

Prišla som na prvé sedenie ako ustráchané smutné dievča, ktoré veľmi chcelo poraziť svoj obrovský strach z otehotnenia, (ktorý sa časom iba zhoršoval) a keď mi p. Komínek povedal, že naozaj mi hypnóza pomôže, dôverovala som mu. A naozaj, už po prvej hypnoterapii som sa cítila oveľa lepšie, oddýchnuto a začala som viac vnímať veci okolo seba, ktoré, keď som žila v stálom strachu som si vôbec neuvedomovala. Začala som sa mať viac rada, viac som sa usmievala.

 

Na ďalšom sedení sme vďaka hypnóze z podvedomia objavili také udalosti a situácie, ktoré dávali logiku, takže postupne sme zistili, z čoho všetkého sa mi moja fóbia vyvinula. Z posledného stretnutia som odchádzala ako sebavedomá, usmiata a silná mladá žena, ktorá celú svoju zlú minulosť "vymazala" a odvtedy žiadna fóbia naozaj nie je a už teraz sa teším keď sa mi podarí za nejaký ten rok-dva otehotnieť s mojim partnerom. Už sa viac nebojím, už som znovu tá Dominika, ktorou som vždy bola a chcela byť.

 

Hypnoterapia mi ukázala, že dôležité je si odpustiť a mať sa rád a naozaj, ak máte nejaký problém, verte, psychológ sa s Vami porozpráva a poradí, ale toto, čo som prežila vďaka pánovi majstrovi hypnózy je nezabudnuteľné; tá cesta do podvedomia, ten pocit ľahkosti ale aj veľkej sily prekonávať prekážky. V skratke povedané: vďaka hypnóze a výbornému terapeutovi sa stal zo mňa slobodný človek, ktorý píše a žije (už nie prežíva) svoj život s úsmevom na tvári 🙂

 

Ďakujem!

-Dominika, Bratislava

Zážitkový večer Minulé životy naživo - Regresia do minulého života

Hypnózy ohľadne minulých životov som sa zúčastnila 1.x. Celý život som mala obavy z hypnózy, ale nejako som sa konečne odhodlala a neľutujem. Hypnóza nie je nič také, že človek je mimo, nevie sa ovládať. Práve naopak. Bolo to ako keby som len oddychovala so zatvorenými očami, pričom kedykoľvek ich viete otvoriť a v podstate všetko, čo sa okolo Vás deje aj normálne vnímate. Podarilo sa mi aj vybaviť 1 z minulých životov a bol to super zážitok, ktorý mi veľmi veľa vecí a vzťahov v súčasnom živote vysvetlil. Nabudúce to absolvujem určite zase.

Ďakujem.


-Klientka si nepriala uviesť meno, Košice

Dávivý reflex a nemožnosť absolvovať nevyhnutný dentálny zákrok

Dobrý deň,

píšem  Vám záver z hypnoterapie, ktorá sa uskutočnila dňa 6.5. Po návšteve zubnej pohotovosti sa u mňa dávivý reflex neprejavil.

 

S pozdravom.

-Lukáš, Trnava

Zážitkový večer Minulé životy naživo - Regresia do minulého života

Ahoj Martin,

ďakujem aj ja za úžasný zážitok. Tvoja prednáška bola veľmi zaujímavá, veľmi sa mi páčil štýl a pokoj v tvojom hlase akým si nás edukoval. Priznám sa, že som bola skeptická či sa to takto na diaľku vôbec podarí a z výsledku som doteraz stále veľmi prekvapená. Verím, že som sa k tebe nedostala "náhodou" a posúvam sa ďalej vo svojom rozvoji aj touto cestou. Mám v pláne sa ti určite v blízkej dobe ozvať v súvislosti s regresnou terapiou do minulých životov a života po živote. Ďakujem, že sa snažíš pomáhať ľuďom v ich raste a teším sa na osobné stretnutie.

Maj pekný zvyšok večera.

-Sandra, Bratislava

Pochopenie vzťahov a emóciám

Hypnoterapia mi pomohla porozumieť emóciám, ktoré mali kontrolu nad mojim prežívaním reality a pripadali mi nevysvetliteľné. Vďaka nahliadnutiu do podvedomia sme spolu s terapeutom Martin Komínkom dokázali vyskladať príbeh a dať týmto pocitom zmysel, čeliť im, spracovať ich a posunúť sa ďalej. Odporúčam každému!

-Monika, Bratislava

Regresia do minulého života

Najväčším prínosom regresného zážitku bolo nielen precítiť predchádzajúci život, ale pochopiť posolstvo o dôvere samému k sebe, ktoré mi ten život mal odovzdať. Potvrdil ho aj môj duchovný sprievodca, s ktorým som mal možnosť sa vďaka regresu stretnúť. Nevidel som ho, ale cítil jeho prítomnosť a jasne som videl obrazy, ktoré mi odovzdal. Tento zážitok mi pomohol odstrániť zbytočné spochybňovanie samého seba, ktoré ma do značnej miery brzdilo.

-Milan, Bratislava

Pomoc s emóciami po ukončení vzťahu

Čo sa týka mojich vzťahových problémov tak môžem s čistým svedomím povedať, že som prestala pociťovať akýkoľvek hnev voči mojim bývalým partnerom a beriem to tak, že tie vzťahy ma naučili čo mali a život ide ďalej.

-Helena, Bratislava

Strach z uzavretých priestorov

Od strednej školy som trpela strachom - fóbiou z uzavretých priestorov. po hypnoterapii už tento strach nemám a veľmi ľutujem, že som môj problém neriešila hypnoterapiou už skôr, hoci som o tom vedela. Odporúčam všetkým ľuďom, ktorých trápia podobné problémy, aby neváhali a riešili ich čím skôr a skvalitnili tak svoj život. niet sa čoho obávať. Pána Komínka vrelo odporúčam. Celý proces hypnoterapie bol veľmi príjemný.

-Norika, Prievidza

Strach zo šoférovania

Mávala som strach zo šoférovania. Napriek tomu, že som občasne jazdievala, vždy som sadala do auta skôr akoby z povinnosti a s obavami. Martin sa so mnou na úvod rozprával a snažil sa zistiť dôvod môjho strachu. Vhodne volenými otázkami, som si napokon vybavila situáciu z detstva, kedy môj strach začal. Túto stresujúcu situáciu som sa snažila v sebe celý život potlačiť a snažila som sa na ňu zabudnúť. Martin so mnou urobil hypnózu, pri ktorej tento môj negatívny zážitok z detstva premenil na pozitívny a uvedomila som si, že je to iba zlá spomienka, ktorá nijak nesúvisí s mojím terajším šoférovaním. Som nesmierne rada, že som hypnózu podstúpila lebo som si dokázala sama pred sebou priznať, že mám z niečoho strach a snažila som sa to riešiť, čo sa aj podarilo. Ďakujem!

-Kristína, Bratislava

Strach z nadväzovania partnerských vzťahov

Už od detstva som mával strach z oslovenia žien, často krát keď som chcel osloviť ženu čo sa mi páčila, zmocnil sa ma taký strach, že som to ani nespravil, zároveň som mal silný pocit samoty aj napriek tomu, že mám rodičov aj sestru, cítil som sa úplne sám. Chcel som zistiť podstatu týchto pocitov, nakoľko mi s tým nikto nevedel pomôcť. Rozhodol som sa prihlásiť na hypnózu. Martin sa so mnou na úvod rozprával a snažil sa zistiť dôvod môjho strachu a samoty. Vďaka hypnóze som zistil príčiny týchto problémov, ktoré mi Martin odblokoval, vďaka čomu sa mi podarilo prekonať tieto nepríjemne pocity. Vrelo odporúčam každému, kto ma nejaký problém a nevie ho vyriešiť. Ďakujem Martin za pomoc.

-Pavol, Bratislava

Vysporiadanie sa s rozchodom

Spočiatku som bol skeptický voči tejto forme terapie, ale nakoniec sa ukázalo, že to bolo najlepšie rozhodnutie, ktoré mi pomohlo ukázať cestu ako nájsť stratené sebavedomie a odstrániť zlé emócie, ktoré mi bránili v tom posunúť sa ďalej. Počas sedení s p. Kominkom som načerpal veľa energie, zrelaxoval a uvedomil čo a prečo sa tak vlastne deje. Verím, že som nasmerovaný správnym smerom a konečne môžem začať žiť znova naplno.

 

Ďakujem ešte raz a pekný deň.

-Tomáš, Bratislava

Potreba si spomenúť na sled udalostí dôležitej noci

Na hypnoterapiu som sa rozhodol íst z dôvodu, že sa mi stala veľmi nepríjemná životná situácia, spôsobená dlhodobým zanedbávaním vlastného života, dlhodobým stresom a izoláciou od vonkajšieho sveta. Keď sa k tomu pridal ešte aj alkohol, skončilo to obrovským prúserom, ktorý znamenal rozvrat vzťahu a odcudzenie sa milovanej osobe. Keďže som sa nachádzal v pomerne silnom agresívnom amoku, z ktorého som si na pár momentov nespomínal, bol som následne obviňovany z rôznych činov, ktoré som si nedokázal pripustiť. Našťastie vďaka hypnoterapii som si na všetko spomenul.


Pán Komínek mi pomohol sa preniesť naspäť do konkrétnych situácií, kde som videl aj cítil všetko, čo som konal. Bolo úžasné sledovať a cítiť vlastné telo a myseľ ako sa otvárajú a prežívajú jednotlivé situácie zas a znovu. Dokonca niekoľkokrát a zakaždým intenzívnejšie a jasnejšie. Najdôležitejšou pointou celého sedenia bolo zistenie, že nie všetko, čo mi bolo pripisované, som reálne vykonal. Zo sedenia som odchádzal s obrovskou úľavou, že viem, čo sa stalo a neskôr aj čo vštko tomuto stavu vlastne predchádzalo.


Pán Komínek, som Vám nesmierne vďačný za túto skúsenosť.

-Miro, Bratislava

Strach zo zlyhania počas štúdia na vysokej škole

Počas štúdia na vysokej škole, hoci sa mi roky nadpriemerne darilo, som sa vrátila zo štúdijného pobytu v zahraničí a chcela som posledné skúšky dokončiť čo najskôr. V dôsledku viacerých faktorov a hlavne nezdravo vystresovaných spolužiakov, ktorí sa mi na jednu konkrétnu štátnicu neuveriteľne niekoľko mesiacov sťažovali, som si zo štátnice urobila taký horor, že som nebola schopná sa na to ani učiť a už len predstavy, že na tú skúšku idem, knihy na ňu, meno profesorky…  vo mne dlho vyvolávali také úzkosti a depresie, že som istého času školu chcela prerušiť. Niekoľko sedení mi pomohlo zbaviť sa toho strachu (keď som si tie pocity neskôr sama chcela vybaviť, akoby bolo moje myslenie v pozitívnom zmysle zablokované), v dôsledku čoho som to nakoniec zvládla a ešte aj s dobrou známkou.

-Lucia, Bratislava

Strach z verejného prejavu

Mal som veľké problémy s vystupovaním na verejnosti. Panický strach mi blokoval môj prejav a znechucoval samotné vystúpenie. Po niekoľkých hypnotických sedeniach u pána Komínka sa to zmenilo na "plaisir". Sem tam nejaká tréma ostala, ale to je asi prirodzené. Sedenia v hypnotherapy.sk boli veľmi profesionálne a príjemné. Človek si pri ňom aj oddýchne. Hypnózu doporučujem všetkým, ktorí nemajú čas a peniaze na dlhoročné vysedávanie u psychológov, ktorí mnohokrát aj tak nevyriešia problém. V rukách profesionála sa hypnózy netreba báť.

-Erik, Bratislava

Nekonečný boj s nadváhou

Problémy s nadváhou som mala v podstate odkedy sa pamätám, seriózne to riešim až teraz posledný rok. Úpravou stravy a celkovou zmenou životosprávy sa mi podarilo dostaž na určitú hodnotu, ktorú som nevedela sama nijako prekonať. Po návšteve u Martina, pomocou hypnoterapie a regresie, sa mi naskytla možnosť dozvedieť sa o hlbšej príčine mojej nadváhy. Pomohlo mi to porozumieť mojim zvyklostiam a postaviť sa k problému racionálne. Martin mi potom cez hypnoterapiu pomohol nastaviť nové zdravšie návyky. Váha klesá síce pomaličky na môj vkus, ale viem, že postupujem správnym smerom. Všetky stretnutia boli v podstate príjemná konverzácia. Vešmi si cením hlavne to, že mi Martin nastavil postup presne na mieru. Určite odporúčam v prípade akéhokošvek problému Martina kontaktovať a opýtať sa ho, čo by vedel poradiť.

-Erika, Bratislava

Panické pocity a úzkosť

Hypnoterapiu som sa rozhodla využiť na základe toho, že sa u mňa v poslednej dobe 5 rokov stali udalosti, ktoré som nezvládala spracovávať, mala som často stres a úzkosť, zlú náladu, stráníla som sa ľudí. Boli to v prvom rade zdravotné pooperačné problémy, ktoré sa prejavili po rokoch, problémy v práci a v súkromí, úmrtia v rodine. Absolvovala som viacero sedení, po ktorých som sa cítila odľahčene, spokojne, vyrovnane. Jednoducho sa mi podarilo odblokovať sa od problémov, na ktoré som denne myslela a psychika to nezvládala. Za čo sa chcem veľmi pekne poďakovať. Pretože si veľa ľudí všimlo, že som sa zmenila - k lepšiemu, veselšia nálada a opäť chut do života !

Ešte raz ďakujem!

-Simona, Bratislava

Strach z pavúkov a problém so spánkom

Pre mna úžasná skúsenosť. a to už po druhý krát. Prvý krát to bola arachnofóbia, ktorej som sa zbavila po 5 sedeniach, druhý kržt to bol problém so spaním, ktorého som sa zbavila po 4 sedeniach. Fantasticky zážitok, úžasný výsledok, príjemný človek. Z mojej strany jednoznačne to správne miesto a ten správny človek, za ktorým by som šla, ak by som opäť potrebovala riešiť nejaký problém. Mne osobne veľmi pomohol a som mu nesmierne vďačná.

-Zuzana, Bratislava

Regresia do minulého života

Ďakujem veľmi pekne za regresnú terapiu. Veľa som o minulých životoch čítala a veľmi ma to zaujímalo. Nikdy by ma nenapadlo, že môžem niečo tak intenzívne prežívať. Pamätám si na slovo, keď som vám povedala, že ja neplačem a nebudem plakať ani pri hypnoterapii. Nie len že keď som počúvala nahrávku z mojej terapie smiech, ktorý bol na konci sa mi znovu obnovil, ale som aj plakala napriek tomu, že pred druhými aj samou sebou mám väčšinou plač blokovaný s gučou v hrdle.  Chcela som vedieť, čo ma spája s 2 danými ľuďmi a veľa iných vecí. Som rada, že som to vďaka regresii zistila a čo je na tom najdôležitejšie, že som pochopila aj moje silné puto medzi nami z oboch strán a že som spoznala aj svojho duchovného sprievodcu, pochopila som príčinu prečo mám strach a pocit, že zomriem zadusením. Prežila som veľa emócií, ktoré mám bežne zablokované. Váš prístup je úžasný a ste naozaj profík, klobúk dole pred vami. Je vidieť, že vás to baví a zaujíma a rád pomáhate a ste v tom naozaj ale naozaj skusený a s dostatočnou praxou. Ak niekto váha, či do toho ísť a či mu to môže pomôcť, nič nedá za to, keď to vyskúša a ja som sa presvedčila na vlastnej koži, ako sa hovorí, presvedčená, že to zaberie určite lepšie ako rôzne medikamenty a bez ublíženia na zdraví na rozdiel od toho, keď sa berú samé lieky, ktoré postupne napádajú pečeň a čaká sa na termín, prípadne presedím celý deň v čakárni. Neváhajte a poďte do toho aj vy ako my, čo sme už boli. Ja budem určite v tom pokračovať s mojími ďalšími problémami, ktoré obmedzujú môj život.

-Renáta, Bratislava

Regresia do minulého života

Je to prvý zážitok takéhoto druhu, uspokojil moju zvedavosť a následne potvrdil veci, ktoré som len tušil. Bol som milo prekvapený, ako veľkú a dôležitú súvislosť má minulosť so súčasnosťou a blízkou budúcnosťou v obmedzenom priestore, ako je jedna jediná bytosť a jej životy. Doposiaš som to vedel iba o histórii ľudstva, nie však v rozhraní jednej jedinej bytosti. Veľmi pozitívne na mňa zapôsobila moja smrť (fyzická úľava po smrti) a duchovný sprievodca - otvorenosť, uvoľnenosť, nekonfliktnosť, nedá sa to popísať, sprievodca bol ten najpozitívnejší a najpríjemnejší "shock" v mojom živote.

Ďakujem.

-Pavel, Bratislava

Regresia do minulého života

Dobrý deň,

zhodnotila by som to rozhodne ako zaujímavý zážitok, ktorý rozhodne odporúčam pre všetkých. Teraz sa pozerám na veci inak a rozumiem určitým spojitostiam, ktorým som predtým nerozumela. Môžem obrazne povedať, že ste mi pomohli otvoriť dvere, ktoré boli predtým uzavreté :)))

-Klaudia, Bratislava

Regresia do minulého života

Už dávnejšie som sa začala zaujímať o hypnózu a veci spojené s ňou. Čítala som rôzne články, pozerala videá a hľadala informácie o tom, ako to asi celé funguje. Čakala som však na správny okamih, kedy si na vlastnej koži hypnózu vyskúšať. Vďaka jedinečnému a perfektnému semináru Minulé životy som mala možnosť spoznať Martina a neskôr som sa dostala k nemu aj na hypnózu. Bol to jeden z najkrajších, najzaujímavejších a najsilnejších zážitkov v mojom živote, o ktorom budem ešte veľmi dlho uvažovať. Určite odporúčam každému, kto chce len tak zažiť regresiu do minulého života a samozrejme všetkým tým, ktorí majú skutočne problém a nevedia si s ním rady. Verím tomu, že hypnóza vám pomôže. Dúfam, že aj naďalej budem mať možnosť zúčastniť sa na všetkých ostatných seminároch, prípadne v budúcnosti opäť si vyskúšať skvelý zážitok.

Ešte raz ďakujem.

-Viktória, Senec

Skončenie s fajčením

Som šťastná, že nefajčím a cítim sa skvelo 🙂 Ďakujem Vám.

Ešte raz ďakujem.

-Zuzana, Bratislava

Strach z ľudí tmavej pleti

Pred troma rokmi som sa vďaka jednej nepríjemnej udalosti začala báť tmavých ľudí. Napriek tomu, že mi bolo racionálne jasné, že mi nikto nechce ublížiť, nevedela som svoj strach ovládať. Mnohokrát som dostala panický záchvat uprostred supermarketu, na ulici, či v škole. O dovolenke v Egypte alebo v Tunisku som mohla len snívať. Bránilo mi to ísť do Viedne na univerzitu alebo si nájsť prácu v hoteli. Keď som sa v júni dopočula o možnosti hypnoterapie, povedala som si, že to skúsim. Bola som milo prekvapená, keď mi Martin všetko ochotne vysvetlil a pozval ma na prvé stretnutie. Prekvapivo už po prvom stretnutí som pociťovala mierne zmeny. Mohla som sa priblížiť k tmavému človeku a nedostať okamžite panický záchvat. Po ďalších stretnutiach som bola schopná si s tmavým človekom podat ruku či ho objať. Môj život sa od základu zmenil. Môžem ísť na univerzitu do Viedne, môžem chodiť na dovolenky a netrpím vždy, keď prechádzam okolo kohokoľvek tmavého. Môžem tento spôsob terapie odporučiť každému, kto má z niečoho strach a viem s istotou povedať, že táto cesta je efektívnejšia, účinnejsia, dlhodobá a spoľahlivá. Som veľmi vďačná Martinovi za jeho pomoc a zjednodušenie môjho života. Bez neho by sa veľa z mojich momentálnych plánov nedalo uskutočniť.

-Barbora, Bratislava

Zajakávanie

Odmalička som sa mierne zajakávala. S týmto problémom sa dalo žiť, no keď som na internete našla stránku o možnosti pomoci hypnoterapiou, neváhala som. Pozitívne zmeny nastali už po prvom stretnutí, po absolvovaní viacerých terapií je môj problém už minimálny. Hypnoterapia mi skutočne pomohla a môžem ju odporučiť všetkým, ktorých niečo trápi.

Ďakujem Vám.

-Klaudia, Pezinok