fbpx

SKÚSENOSTI KLIENTOV

ČO POVEDALI O HYPNOTERAPII KLIENTI?

Regresia do minulých životov a problém so žiarlivosťou

Chcel by som sa poďakovať Martinovi za profesionálny prístup a pomoc , ktorou sa mi za pomoci regresnej hypnózy pokúsil nájsť môj celoživotný a povedal by som rodovy problém . Ale táto terapia bola o mne a nájdení problému , ktorý mi neustále kazil vzťahy – žiarlivosť .  V hĺbke podvedomia a minulých životoch sa nám podarilo nájsť problém a bola to samota a strach z opustenia. Verím , že po mojom uvedomeni si celej záležitosti , ako k nej prišlo a čo bol dôsledok , aj odpustení mojej dávnej láske v “ živote energii” sa môj pohľad a správanie otočí správnym smerom . A úsmev , ktorý mi "naordinoval" Martin bol neprekonateľný .

Ešte raz veľké Ďakujem, Martin.

-Marek, Košice

Zvládnutie najťažších chvíľ v živote a prekonanie traumy

P. Kominek mi pomohol v najťažších životných chvíľach sa pozbierať a začať svet vidieť znova v jasnejších farbách, hoci som bola spočiatku, priznám sa, trochu skeptická. Zažila som veľkú traumu a práve hypnoterapia v jeho prevedení ma postavila znova na nohyTáto metóda je veľmi efektívna, vie pomôcť aj pri naozaj veľkých traumách, dokáže zmierniť úzkosti a vyliečiť strachy. Som naozaj rada, že som natrafila na spoluprácu s ním a odporúčam ho každému, kto sa ocitol v neľahkej životnej situácii alebo jednoducho potrebuje pomoc so svojimi vnútornými problémami.

-Paulína, Bratislava

Hanblivosť

Spokojnosť a profesionalita 🙂

-Lukáš, Bratislava

Strach z otehotnenia

Chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s hypnoterapiou, ktorá mi pomohla prekonať moju špecifickú fóbiu. Tú som v mojom podvedomí pestovala celých osem rokov, chodila som aj k psychologičke, no až vďaka hypnóze a p. Komínkovi sa mi ju podarilo poraziť.

 

Prišla som na prvé sedenie ako ustráchané smutné dievča, ktoré veľmi chcelo poraziť svoj obrovský strach z otehotnenia, (ktorý sa časom iba zhoršoval) a keď mi p. Komínek povedal, že naozaj mi hypnóza pomôže, dôverovala som mu. A naozaj, už po prvej hypnoterapii som sa cítila oveľa lepšie, oddýchnuto a začala som viac vnímať veci okolo seba, ktoré, keď som žila v stálom strachu som si vôbec neuvedomovala. Začala som sa mať viac rada, viac som sa usmievala.

 

Na ďalšom sedení sme vďaka hypnóze z podvedomia objavili také udalosti a situácie, ktoré dávali logiku, takže postupne sme zistili, z čoho všetkého sa mi moja fóbia vyvinula. Z posledného stretnutia som odchádzala ako sebavedomá, usmiata a silná mladá žena, ktorá celú svoju zlú minulosť "vymazala" a odvtedy žiadna fóbia naozaj nie je a už teraz sa teším keď sa mi podarí za nejaký ten rok-dva otehotnieť s mojim partnerom. Už sa viac nebojím, už som znovu tá Dominika, ktorou som vždy bola a chcela byť.

 

Hypnoterapia mi ukázala, že dôležité je si odpustiť a mať sa rád a naozaj, ak máte nejaký problém, verte, psychológ sa s Vami porozpráva a poradí, ale toto, čo som prežila vďaka pánovi majstrovi hypnózy je nezabudnuteľné; tá cesta do podvedomia, ten pocit ľahkosti ale aj veľkej sily prekonávať prekážky. V skratke povedané: vďaka hypnóze a výbornému terapeutovi sa stal zo mňa slobodný človek, ktorý píše a žije (už nie prežíva) svoj život s úsmevom na tvári 🙂

 

Ďakujem!

-Dominika, Bratislava

Zážitkový večer Minulé životy naživo – Regresia do minulého života

Hypnózy ohľadne minulých životov som sa zúčastnila 1.x. Celý život som mala obavy z hypnózy, ale nejako som sa konečne odhodlala a neľutujem. Hypnóza nie je nič také, že človek je mimo, nevie sa ovládať. Práve naopak. Bolo to ako keby som len oddychovala so zatvorenými očami, pričom kedykoľvek ich viete otvoriť a v podstate všetko, čo sa okolo Vás deje aj normálne vnímate. Podarilo sa mi aj vybaviť 1 z minulých životov a bol to super zážitok, ktorý mi veľmi veľa vecí a vzťahov v súčasnom živote vysvetlil. Nabudúce to absolvujem určite zase.

Ďakujem.


-Klientka si nepriala uviesť meno, Košice

Dávivý reflex a nemožnosť absolvovať nevyhnutný dentálny zákrok

Dobrý deň,

píšem  Vám záver z hypnoterapie, ktorá sa uskutočnila dňa 6.5. Po návšteve zubnej pohotovosti sa u mňa dávivý reflex neprejavil.

 

S pozdravom.

-Lukáš, Trnava

Zážitkový večer Minulé životy naživo – Regresia do minulého života

Ahoj Martin,

ďakujem aj ja za úžasný zážitok. Tvoja prednáška bola veľmi zaujímavá, veľmi sa mi páčil štýl a pokoj v tvojom hlase akým si nás edukoval. Priznám sa, že som bola skeptická či sa to takto na diaľku vôbec podarí a z výsledku som doteraz stále veľmi prekvapená. Verím, že som sa k tebe nedostala "náhodou" a posúvam sa ďalej vo svojom rozvoji aj touto cestou. Mám v pláne sa ti určite v blízkej dobe ozvať v súvislosti s regresnou terapiou do minulých životov a života po živote. Ďakujem, že sa snažíš pomáhať ľuďom v ich raste a teším sa na osobné stretnutie.

Maj pekný zvyšok večera.

-Sandra, Bratislava

Pochopenie vzťahov a emóciám

Hypnoterapia mi pomohla porozumieť emóciám, ktoré mali kontrolu nad mojim prežívaním reality a pripadali mi nevysvetliteľné. Vďaka nahliadnutiu do podvedomia sme spolu s terapeutom Martin Komínkom dokázali vyskladať príbeh a dať týmto pocitom zmysel, čeliť im, spracovať ich a posunúť sa ďalej. Odporúčam každému!

-Monika, Bratislava

Regresia do minulého života

Najväčším prínosom regresného zážitku bolo nielen precítiť predchádzajúci život, ale pochopiť posolstvo o dôvere samému k sebe, ktoré mi ten život mal odovzdať. Potvrdil ho aj môj duchovný sprievodca, s ktorým som mal možnosť sa vďaka regresu stretnúť. Nevidel som ho, ale cítil jeho prítomnosť a jasne som videl obrazy, ktoré mi odovzdal. Tento zážitok mi pomohol odstrániť zbytočné spochybňovanie samého seba, ktoré ma do značnej miery brzdilo.

-Milan, Bratislava

Pomoc s emóciami po ukončení vzťahu

Čo sa týka mojich vzťahových problémov tak môžem s čistým svedomím povedať, že som prestala pociťovať akýkoľvek hnev voči mojim bývalým partnerom a beriem to tak, že tie vzťahy ma naučili čo mali a život ide ďalej.

-Helena, Bratislava

Strach z uzavretých priestorov

Od strednej školy som trpela strachom – fóbiou z uzavretých priestorov. po hypnoterapii už tento strach nemám a veľmi ľutujem, že som môj problém neriešila hypnoterapiou už skôr, hoci som o tom vedela. Odporúčam všetkým ľuďom, ktorých trápia podobné problémy, aby neváhali a riešili ich čím skôr a skvalitnili tak svoj život. niet sa čoho obávať. Pána Komínka vrelo odporúčam. Celý proces hypnoterapie bol veľmi príjemný.

-Norika, Prievidza

Strach zo šoférovania

Mávala som strach zo šoférovania. Napriek tomu, že som občasne jazdievala, vždy som sadala do auta skôr akoby z povinnosti a s obavami. Martin sa so mnou na úvod rozprával a snažil sa zistiť dôvod môjho strachu. Vhodne volenými otázkami, som si napokon vybavila situáciu z detstva, kedy môj strach začal. Túto stresujúcu situáciu som sa snažila v sebe celý život potlačiť a snažila som sa na ňu zabudnúť. Martin so mnou urobil hypnózu, pri ktorej tento môj negatívny zážitok z detstva premenil na pozitívny a uvedomila som si, že je to iba zlá spomienka, ktorá nijak nesúvisí s mojím terajším šoférovaním. Som nesmierne rada, že som hypnózu podstúpila lebo som si dokázala sama pred sebou priznať, že mám z niečoho strach a snažila som sa to riešiť, čo sa aj podarilo. Ďakujem!

-Kristína, Bratislava

Strach z nadväzovania partnerských vzťahov

Už od detstva som mával strach z oslovenia žien, často krát keď som chcel osloviť ženu čo sa mi páčila, zmocnil sa ma taký strach, že som to ani nespravil, zároveň som mal silný pocit samoty aj napriek tomu, že mám rodičov aj sestru, cítil som sa úplne sám. Chcel som zistiť podstatu týchto pocitov, nakoľko mi s tým nikto nevedel pomôcť. Rozhodol som sa prihlásiť na hypnózu. Martin sa so mnou na úvod rozprával a snažil sa zistiť dôvod môjho strachu a samoty. Vďaka hypnóze som zistil príčiny týchto problémov, ktoré mi Martin odblokoval, vďaka čomu sa mi podarilo prekonať tieto nepríjemne pocity. Vrelo odporúčam každému, kto ma nejaký problém a nevie ho vyriešiť. Ďakujem Martin za pomoc.

-Pavol, Bratislava

Vysporiadanie sa s rozchodom

Spočiatku som bol skeptický voči tejto forme terapie, ale nakoniec sa ukázalo, že to bolo najlepšie rozhodnutie, ktoré mi pomohlo ukázať cestu ako nájsť stratené sebavedomie a odstrániť zlé emócie, ktoré mi bránili v tom posunúť sa ďalej. Počas sedení s p. Kominkom som načerpal veľa energie, zrelaxoval a uvedomil čo a prečo sa tak vlastne deje. Verím, že som nasmerovaný správnym smerom a konečne môžem začať žiť znova naplno.

 

Ďakujem ešte raz a pekný deň.

-Tomáš, Bratislava

Potreba si spomenúť na sled udalostí dôležitej noci

Na hypnoterapiu som sa rozhodol íst z dôvodu, že sa mi stala veľmi nepríjemná životná situácia, spôsobená dlhodobým zanedbávaním vlastného života, dlhodobým stresom a izoláciou od vonkajšieho sveta. Keď sa k tomu pridal ešte aj alkohol, skončilo to obrovským prúserom, ktorý znamenal rozvrat vzťahu a odcudzenie sa milovanej osobe. Keďže som sa nachádzal v pomerne silnom agresívnom amoku, z ktorého som si na pár momentov nespomínal, bol som následne obviňovany z rôznych činov, ktoré som si nedokázal pripustiť. Našťastie vďaka hypnoterapii som si na všetko spomenul.


Pán Komínek mi pomohol sa preniesť naspäť do konkrétnych situácií, kde som videl aj cítil všetko, čo som konal. Bolo úžasné sledovať a cítiť vlastné telo a myseľ ako sa otvárajú a prežívajú jednotlivé situácie zas a znovu. Dokonca niekoľkokrát a zakaždým intenzívnejšie a jasnejšie. Najdôležitejšou pointou celého sedenia bolo zistenie, že nie všetko, čo mi bolo pripisované, som reálne vykonal. Zo sedenia som odchádzal s obrovskou úľavou, že viem, čo sa stalo a neskôr aj čo vštko tomuto stavu vlastne predchádzalo.


Pán Komínek, som Vám nesmierne vďačný za túto skúsenosť.

-Miro, Bratislava

Strach zo zlyhania počas štúdia na vysokej škole

Počas štúdia na vysokej škole, hoci sa mi roky nadpriemerne darilo, som sa vrátila zo štúdijného pobytu v zahraničí a chcela som posledné skúšky dokončiť čo najskôr. V dôsledku viacerých faktorov a hlavne nezdravo vystresovaných spolužiakov, ktorí sa mi na jednu konkrétnu štátnicu neuveriteľne niekoľko mesiacov sťažovali, som si zo štátnice urobila taký horor, že som nebola schopná sa na to ani učiť a už len predstavy, že na tú skúšku idem, knihy na ňu, meno profesorky…  vo mne dlho vyvolávali také úzkosti a depresie, že som istého času školu chcela prerušiť. Niekoľko sedení mi pomohlo zbaviť sa toho strachu (keď som si tie pocity neskôr sama chcela vybaviť, akoby bolo moje myslenie v pozitívnom zmysle zablokované), v dôsledku čoho som to nakoniec zvládla a ešte aj s dobrou známkou.

-Lucia, Bratislava

Strach z verejného prejavu

Mal som veľké problémy s vystupovaním na verejnosti. Panický strach mi blokoval môj prejav a znechucoval samotné vystúpenie. Po niekoľkých hypnotických sedeniach u pána Komínka sa to zmenilo na "plaisir". Sem tam nejaká tréma ostala, ale to je asi prirodzené. Sedenia v hypnotherapy.sk boli veľmi profesionálne a príjemné. Človek si pri ňom aj oddýchne. Hypnózu doporučujem všetkým, ktorí nemajú čas a peniaze na dlhoročné vysedávanie u psychológov, ktorí mnohokrát aj tak nevyriešia problém. V rukách profesionála sa hypnózy netreba báť.

-Erik, Bratislava

Nekonečný boj s nadváhou

Problémy s nadváhou som mala v podstate odkedy sa pamätám, seriózne to riešim až teraz posledný rok. Úpravou stravy a celkovou zmenou životosprávy sa mi podarilo dostaž na určitú hodnotu, ktorú som nevedela sama nijako prekonať. Po návšteve u Martina, pomocou hypnoterapie a regresie, sa mi naskytla možnosť dozvedieť sa o hlbšej príčine mojej nadváhy. Pomohlo mi to porozumieť mojim zvyklostiam a postaviť sa k problému racionálne. Martin mi potom cez hypnoterapiu pomohol nastaviť nové zdravšie návyky. Váha klesá síce pomaličky na môj vkus, ale viem, že postupujem správnym smerom. Všetky stretnutia boli v podstate príjemná konverzácia. Vešmi si cením hlavne to, že mi Martin nastavil postup presne na mieru. Určite odporúčam v prípade akéhokošvek problému Martina kontaktovať a opýtať sa ho, čo by vedel poradiť.

-Erika, Bratislava

Panické pocity a úzkosť

Hypnoterapiu som sa rozhodla využiť na základe toho, že sa u mňa v poslednej dobe 5 rokov stali udalosti, ktoré som nezvládala spracovávať, mala som často stres a úzkosť, zlú náladu, stráníla som sa ľudí. Boli to v prvom rade zdravotné pooperačné problémy, ktoré sa prejavili po rokoch, problémy v práci a v súkromí, úmrtia v rodine. Absolvovala som viacero sedení, po ktorých som sa cítila odľahčene, spokojne, vyrovnane. Jednoducho sa mi podarilo odblokovať sa od problémov, na ktoré som denne myslela a psychika to nezvládala. Za čo sa chcem veľmi pekne poďakovať. Pretože si veľa ľudí všimlo, že som sa zmenila – k lepšiemu, veselšia nálada a opäť chut do života !

Ešte raz ďakujem!

-Simona, Bratislava

Strach z pavúkov a problém so spánkom

Pre mna úžasná skúsenosť. a to už po druhý krát. Prvý krát to bola arachnofóbia, ktorej som sa zbavila po 5 sedeniach, druhý kržt to bol problém so spaním, ktorého som sa zbavila po 4 sedeniach. Fantasticky zážitok, úžasný výsledok, príjemný človek. Z mojej strany jednoznačne to správne miesto a ten správny človek, za ktorým by som šla, ak by som opäť potrebovala riešiť nejaký problém. Mne osobne veľmi pomohol a som mu nesmierne vďačná.

-Zuzana, Bratislava

Regresia do minulého života

Ďakujem veľmi pekne za regresnú terapiu. Veľa som o minulých životoch čítala a veľmi ma to zaujímalo. Nikdy by ma nenapadlo, že môžem niečo tak intenzívne prežívať. Pamätám si na slovo, keď som vám povedala, že ja neplačem a nebudem plakať ani pri hypnoterapii. Nie len že keď som počúvala nahrávku z mojej terapie smiech, ktorý bol na konci sa mi znovu obnovil, ale som aj plakala napriek tomu, že pred druhými aj samou sebou mám väčšinou plač blokovaný s gučou v hrdle.  Chcela som vedieť, čo ma spája s 2 danými ľuďmi a veľa iných vecí. Som rada, že som to vďaka regresii zistila a čo je na tom najdôležitejšie, že som pochopila aj moje silné puto medzi nami z oboch strán a že som spoznala aj svojho duchovného sprievodcu, pochopila som príčinu prečo mám strach a pocit, že zomriem zadusením. Prežila som veľa emócií, ktoré mám bežne zablokované. Váš prístup je úžasný a ste naozaj profík, klobúk dole pred vami. Je vidieť, že vás to baví a zaujíma a rád pomáhate a ste v tom naozaj ale naozaj skusený a s dostatočnou praxou. Ak niekto váha, či do toho ísť a či mu to môže pomôcť, nič nedá za to, keď to vyskúša a ja som sa presvedčila na vlastnej koži, ako sa hovorí, presvedčená, že to zaberie určite lepšie ako rôzne medikamenty a bez ublíženia na zdraví na rozdiel od toho, keď sa berú samé lieky, ktoré postupne napádajú pečeň a čaká sa na termín, prípadne presedím celý deň v čakárni. Neváhajte a poďte do toho aj vy ako my, čo sme už boli. Ja budem určite v tom pokračovať s mojími ďalšími problémami, ktoré obmedzujú môj život.

-Renáta, Bratislava

Regresia do minulého života

Je to prvý zážitok takéhoto druhu, uspokojil moju zvedavosť a následne potvrdil veci, ktoré som len tušil. Bol som milo prekvapený, ako veľkú a dôležitú súvislosť má minulosť so súčasnosťou a blízkou budúcnosťou v obmedzenom priestore, ako je jedna jediná bytosť a jej životy. Doposiaš som to vedel iba o histórii ľudstva, nie však v rozhraní jednej jedinej bytosti. Veľmi pozitívne na mňa zapôsobila moja smrť (fyzická úľava po smrti) a duchovný sprievodca – otvorenosť, uvoľnenosť, nekonfliktnosť, nedá sa to popísať, sprievodca bol ten najpozitívnejší a najpríjemnejší "shock" v mojom živote.

Ďakujem.

-Pavel, Bratislava

Regresia do minulého života

Dobrý deň,

zhodnotila by som to rozhodne ako zaujímavý zážitok, ktorý rozhodne odporúčam pre všetkých. Teraz sa pozerám na veci inak a rozumiem určitým spojitostiam, ktorým som predtým nerozumela. Môžem obrazne povedať, že ste mi pomohli otvoriť dvere, ktoré boli predtým uzavreté :)))

-Klaudia, Bratislava

Regresia do minulého života

Už dávnejšie som sa začala zaujímať o hypnózu a veci spojené s ňou. Čítala som rôzne články, pozerala videá a hľadala informácie o tom, ako to asi celé funguje. Čakala som však na správny okamih, kedy si na vlastnej koži hypnózu vyskúšať. Vďaka jedinečnému a perfektnému semináru Minulé životy som mala možnosť spoznať Martina a neskôr som sa dostala k nemu aj na hypnózu. Bol to jeden z najkrajších, najzaujímavejších a najsilnejších zážitkov v mojom živote, o ktorom budem ešte veľmi dlho uvažovať. Určite odporúčam každému, kto chce len tak zažiť regresiu do minulého života a samozrejme všetkým tým, ktorí majú skutočne problém a nevedia si s ním rady. Verím tomu, že hypnóza vám pomôže. Dúfam, že aj naďalej budem mať možnosť zúčastniť sa na všetkých ostatných seminároch, prípadne v budúcnosti opäť si vyskúšať skvelý zážitok.

Ešte raz ďakujem.

-Viktória, Senec

Skončenie s fajčením

Som šťastná, že nefajčím a cítim sa skvelo 🙂 Ďakujem Vám.

Ešte raz ďakujem.

-Zuzana, Bratislava

Strach z ľudí tmavej pleti

Pred troma rokmi som sa vďaka jednej nepríjemnej udalosti začala báť tmavých ľudí. Napriek tomu, že mi bolo racionálne jasné, že mi nikto nechce ublížiť, nevedela som svoj strach ovládať. Mnohokrát som dostala panický záchvat uprostred supermarketu, na ulici, či v škole. O dovolenke v Egypte alebo v Tunisku som mohla len snívať. Bránilo mi to ísť do Viedne na univerzitu alebo si nájsť prácu v hoteli. Keď som sa v júni dopočula o možnosti hypnoterapie, povedala som si, že to skúsim. Bola som milo prekvapená, keď mi Martin všetko ochotne vysvetlil a pozval ma na prvé stretnutie. Prekvapivo už po prvom stretnutí som pociťovala mierne zmeny. Mohla som sa priblížiť k tmavému človeku a nedostať okamžite panický záchvat. Po ďalších stretnutiach som bola schopná si s tmavým človekom podat ruku či ho objať. Môj život sa od základu zmenil. Môžem ísť na univerzitu do Viedne, môžem chodiť na dovolenky a netrpím vždy, keď prechádzam okolo kohokoľvek tmavého. Môžem tento spôsob terapie odporučiť každému, kto má z niečoho strach a viem s istotou povedať, že táto cesta je efektívnejšia, účinnejsia, dlhodobá a spoľahlivá. Som veľmi vďačná Martinovi za jeho pomoc a zjednodušenie môjho života. Bez neho by sa veľa z mojich momentálnych plánov nedalo uskutočniť.

-Barbora, Bratislava

Zajakávanie

Odmalička som sa mierne zajakávala. S týmto problémom sa dalo žiť, no keď som na internete našla stránku o možnosti pomoci hypnoterapiou, neváhala som. Pozitívne zmeny nastali už po prvom stretnutí, po absolvovaní viacerých terapií je môj problém už minimálny. Hypnoterapia mi skutočne pomohla a môžem ju odporučiť všetkým, ktorých niečo trápi.

Ďakujem Vám.

-Klaudia, Pezinok

Regresia do minulého života

Ďakujem ešte raz za hypnoterapiu, bolo to úžasné, ste fakt odborník vo svojom obore. Dnes večer som sa vrátil, našiel som email od Vás. Je to užasné, všetko sa potvrdzuje. Ked si pozrete na obrázkok, každá loď zo 16. storočia mala na stožiari taký kôš, kde som bol ja a sledoval som cestu presne ako som opisoval.

-František, Bratislava

Prejedanie sladkosťami

Posledných pár mesiacov som bola závislá na sladkostiach. Čokolády, keksíky, šlahačka… Každý deň. Pribrala som za pol roka 6 kg a cítila som sa veľmi zle. Táto strata kontroly samej nad sebou mi narúšala ako súkromný, tak aj profesionálny život. Hypnoterapia mi pomohla pochopiť prečo som si tento zvyk vypestovala a čo je najdôležitejšie, pomohla mi zbaviť sa ho. Sladkosti, nezdravé jedlo ktorému som nevedela odolať, aj keď som vedela, že nie je dobré, mi už naozaj nič nehovoria. Práve naopak. Je mi až smiešne a trápne keď idem v uličke so sladkosťami, ako som to vôbec mohla jesť. A ten pocit sebakontroly je na nezaplatenie.

-Mariana, Bratislava

Skončenie s fajčením

Prajem pekný deň,

no ide to vešmi dobre. Stále nefajčím a už aj tie také "pomyslenia" na cigaretu sa objavujú menej a menej. Myslím, že som z toho vonku. Veľmi pekne Vám ďakujem.

 

Ako sme sa na osobne dohodli, tak ku koncu mesiaca sa Vám ozvem ohľadne ďalšieho stretnutia pre riešenie iných problémov.

-Pavol, Bratislava

Anorgazmia

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujem sa, že som sa vám hneď neozvala. Samozrejme už hneď prvy večer bol úspešný, podarilo sa mi mať orgazmus, i keď len klitoriálny no pred partnerom, z čoho sme boli obaja veľmi šťastní a dodnes to funguje. Rada by som pokracovala v našom sedení.

Ďakujem vám veľmi pekne za všetko.

-Monika, Bratislava

Úzkosti

Hypnoterapia mi v úžasne krátkom čase pomohla v mnohých oblastiach života – zbaviť sa roky nahromadených nefunkčných vzorcov a emocionálneho balastu, uvedomiť si svoju hodnotu, nájsť si novú prácu a dôkladne si v sebe upratať. Cítim sa, akoby ma niekto znovu "zapol". Určite prídem znova, odporúčam každému!

A ďakujem ešte raz. Všetko dobré.

-Ľubica, Bratislava

Úzkosti

Hypnoterapiu môžem iba odporučiť. Pomohlo mi to s mojimi úzkosťami. Pán Komínek je profesionál a všade kde sa dá ho odporúčam ďalej 🙂

-Marek, Bratislava

Úzkosti

Seriózne jednanie k veci. A príjemná skúsenosť.

-Milan, Bratislava

Regresia do minulého života

Zaujímavý spôsob a forma terapie. Po absolvovaní budete mať rôzne informácie a emócie a je možné, že vám "časti lega" zapadnú konečne do seba.

-Ľudmila, Bratislava

Strach z novej práce

Maximálna spokojnosť a vysoká profesionalita. Určite odporúčam každému, kto ešte váha.

-Barbara, Bratislava

Hnev

Ani neviem kde začať, na Martina sme sa dostali na odporučenie od mojej kamarátky, tiež hypnoterapeutky (u ktorej som bola tiež) v inej krajine a  odporúčam každému. Zmení sa Vam život, odľahčí, budete šťastnejši, problémy budete zvládať ako nič a s úsmevom na tvári. Mne osobne pomohol prekonať vnútorný hnev, problémy s trávením, zbavili sme sa úzkosti, strachu a život sa mi posunul na iný level. Bola to úžasná skúsenosť a každý kto má problém, ktorý sa dá riešiť, tak by to mal určite skúsiť.

Ďakujem ešte raz.

-Martina, UK

Skončenie s fajčením

Vysokoprofesiálny prístup a hlavne efektívny. Odporúčam každému, kto je pevne rozhodnutý prestať fajčiť, len nechce íst do toho sám a potrebuje pomocnú barličku. Prípadne aj inú závislosť. Stojí to za to. Netreba podceňovať silu hypnózy pokiaľ je vykonaná profesionálom. Jednoducho povedané, po dvoch hodinách sedenia sa stanete exfajčiarom. Všetko je pred tým dopodrobna vysvetlené, osobný prístup je samozrejmosť. Parkovanie bez problémov. Ešte raz srdečná vďaka.

-Adriana, Bratislava

Regresia do minulého života

Vážený pán Komínek,

ďakujem Vám za pomoc. Včerajšia regresia bola veľmi zaujímavá a mnohé veci mi začali dávať zmysel. Dostala som odpovede na otázky a momentálne nazerám vďaka hypnóze na život iným pohľadom. Určite to bola zaujímavá skúsenosť. Ďakujem, že ste mi to umožnili prežiť. Určite sa na regresnú terapiu ešte vrátim.

-Renata, Bratislava

Strach zo zlyhania a perfekcionizmus

Netradičná, ale účinná metóda. Odporúčam všetkým v prípade akýchkoľvek fóbií.

-Barbora, Bratislava

HME, s.r.o.

Seberíniho 9

821 03 Bratislava

Všetky práva vyhradené. HME, s.r.o.