REGRESIA DO MINULÝCH ŽIVOTOV

Cieľom nasledovného textu je poukázať na minulé životy ako možnú formu vlastnej skúsenosti alebo aj terapie, ktorá môže dať nový rozmer kvalite Vášho života.  

V žiadnom prípade nie je cielom ovplyvňovať Váš zažitý systém hodnôt alebo vierovyznanie.​​​

​​​​
Pokiaľ máte vyhranený názor voči minulým životom, nečítajte ďalej. 


Čo keby ste nežili len raz? Regresia do minulých životov zažíva svoj boom už od 70. rokov 20 storočia. Terapia, pri ktorej sa klient vracia do minulého života, aby našiel pôvod svojho problému v súčasnom živote. Môže to byť nadváha, strach, neistota alebo vzťah alebo aj niečo úplne iné. Čo keď pôvod problému je v minulom živote a kým ho nepochopíte, tak ho budete opakovať aj v tomto živote?Ste to práve vy, kto ste sem prišli a máte dotieravé nutkanie sa dozvedieť viac. O tom prečo sme tu, a tiež čo bude ďalej. Čo keď po smrti sa život nekonči, ale naopak sa opäť začína? Kolobeh života a smrti. Duchovného učenia a rastu. Úloh, ktoré musíme zdolať, ciest, z ktorých si vyberáme a občas aj bolestivých skúseností, ktoré zažívame. Niečo ako nekonečný príbeh.


Aké by to bolo, keby po smrti prišiel nový život? Narodíte sa, zomriete … a narodíte sa ….. a zomriete ……. a opäť sa narodite. Neustály kolobeh zbierania nových skúseností, zažívania rôznych životných udalostí, objavovania radosti, smútku a duchovného rastu. V každom človeku su zakorenené iné predstavy o živote po smrti, ovplyvnené rodičmi, spoločnosťou, či cirkvou. Nech su tiet
o predstavy akékoľvek, minulé životy zažijú aj  tí ľudia, ktori odmietajú akékoľvek náboženstvo alebo aj predstavu života po smrti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na chvíľu sa zamyslite nad nasledovnými možnosťami:Nadváha – Čo keď ste v minulom živote tak strádali, že ste nakoniec zomreli od hladu? Alebo videli zomriet od hladu svojich najbližších? Môže sa takáto skúsenosť prenieť do súčasného života a ovplyvniť Vašu váhu tak, aby ste sa zabezpečili, že už hladom neumriete? Akákoľvek diéta sa môže zdať neúčinná, vrátane cvičenia. Až pochopenie súvislostí s minulých životom Vám umožní sa oslobodiť od pocitov, ktoré ste v minulom živote zažili a tým pádom sa od nadváhy oslobodiť.

Talent – Čo keď ste v minulom živote, a možno nie len v jednom, rozvíjali nejaký talent? Mohol to byť umelecký smer ako hra na hudobný nástroj, písanie alebo maľovanie alebo technický ako napríklad remeslo, v ktorom máte záľubu, alebo sa mu aktívne venujete alebo šport. Talent, ktorí ste v sebe objavili a rozvíjate ho. Naozaj ste ho objavili až teraz a nie niekoľko životov pred tým? A čo ked Váš talent ešte len čaká na objavenie, resp. spomenutie?Strach – Čo keď ste v minulom živote zažili nejakú život ohrozujúcu situáciu alebo dokonca zomreli tak, že v súčasnom živote to vo Vás doteraz zanechalo nepríjemnú spomienku? Máte strach z hlbokej vody, z výšok alebo Vás niečo bolí aj keď lekári na to nemajú žiadne vysvetlenie? Čo keď fantómová bolesť niekde v tele pripomína miesto zranenia v minulom živote? Tak isto pochopenie súvislostí problému s minulým životom Vám umožní sa zbaviť strachu alebo aj bolesti.

Vzťah – Čo keď ste v minulom živote zažili nepríjemný vzťah a teraz máte pocit samoty, že si neviete nikoho nájsť? Alebo naopak, čo keď ste s Vašim partnerom/partnerkou žili už niekoľko životov a teraz, ked ste ho stretli ako úplne neznámeho ste mali zrazu pocit, že toho človeka poznáte už veky? To isté platí aj na miesto kam ste prišli prvý krát, napríklad na dovolenke. Občas môže vyvolať veľmi príjemné alebo aj nepríjemné pocity, ako keby ste na tom miesteuž boli .... a niečo tam zažili.Pokiaľ ešte stále čítate tento text, tak aj vo Vás rezonuje myšlienka minulých životov. Nie je to náhoda. Zrejme ste tu preto, aby ste sa o sebe niečo nové  dozvedeli, alebo vyriešili nevysporiadanú minulosť. Predstava minulého života vo Vás možno vyvoláva chvenie alebo pocit zvedavosti. A chcete sa dozvedieť viac, prípadne aj zažiť. Minulý život je možné zažiť prostredníctom hypnózy.Regresia do minulého života je veľmi bezpečná, a môžete ju absolvovať štandardne z dvoch dôvodov:

  • Zvedavosť

Koho by nepokúšala zvedavosť sa dozvedieť o svojom minulom živote? Kým sme boli, aký sme mali život, poznali sme našich súčasných partnerov a blízkych, mali sme nejaký talent, ako sme zomreli a aké ponaučenie sme si z minulého života odniesli.
Toto je len niekoľko otázok, ktoré si môžete pri regresii do minulých životov vybaviť. Okrem toho sa môžete vidieť, zistiť rok v ktorom ste žili, akú ste mali prácu, aké udalosti Vás ovplyvnili a dokonca zažiť, aké je to zomrieť. Zážitok môže byť veľmi vizuálny a tiež emocionálny, ako keby tie zážitky boli skutočné. Môžete vidieť, počuť, dokonca aj cítiť, aj keď intenzita zážitku bude závisieť na Vašom podvedomí, aký rozsah vnímania Vám umožní.

 

  • Terapia

V prípade terapie je skúsenosť zameraná na pochopenie a odstránenie negatívnych skúseností a tráum z minulosti, ktoré na Vás vplývajú doteraz. Pochopenie súvisu Vášho problému a minulosti Vám umožní sa od neho oslobodiť. V prípade terapie nie je podstatné sa dozvedieť detaily o minulých životoch, ale zbaviť sa problémov.Prečo je téma minulých životov stále tabulizovaná?

Sú na to primárne 2 dôvody:

  • Dôkazný potenciál – O minulých životoch píše množstvo autorov, ktorí zhromaždili príbehy o tisícoch klientov v regresii. Najpriek tomuto množstvu sa minulý život nepodarilo vedecky dokázať. Vo svete dôkazov a exaktných vied nejak minulé životy stále nemajú svoje miesto. Na druhú stranu pri počte ľudí na svete, a fakte, že písomnosti sú vedené len o minimálnom zlomku z nich, a aj to len za posledných niekoľko storočí, je veľká pravdepodobnosť, že sa prísomné dôkazy nemuseli uchovať, preto potvrdenie existencie minulých životov na nás ešte len čaká.

Medzi najznámejších autorov patria nižšie uvedení autori, kliknutím na meno sa o každnom z nich dozviete viac.

Dr. Raimond Moody                         Dr. Brian L. Weiss                        Dr. Michael Newton

Knihy uvedených autorov je možné zakúpiť aj na Slovensku vo viacerých kníhkupectvách. Naozaj chceli títo autori, a mnoho ďalších ľudí, len zbohatnút na fantastických knihách, alebo sa rozhodli spísať poznatky od svojich klientov, aby podporili ďalších autorov a postupne takto otvárali tému minulých životov verejnosti?  • Náboženstvo – Kresťanské náboženstvo odmieta filozofiu minulých životov, resp. reinkarnácie. Napriek tomu, sú to aj nábožensky založení ľudia, ktorí čim ďalej tým viac sa zaujímajú o túto tému a hľadajú odpovede na život, jeho zmysel, osud. Ako by ovplyvnilo Vaše vierovyznanie poznanie, že smrť nie je koniec?

Nie je to všetko výmysel založený na naších predstavách, knihách, filmoch, prípadne čisto len fantázií?
 

Možno áno, možno nie. V každom prípade regresia do minulého žívota je veľmi silný zážitok, prostriedok na lepšie spoznanie seba samého a tiež ako nástroj na odstraňovanie súčasných problémov.

 

Minulé životy Naživo.

 

Jedinečný zážitkový večer plný emócií pre verejnosť alebo uzavretú spoločnosť.Aké by to bolo vidieť ako ľudia pred Vami zažijú minulý život? Budete sa len pozerať alebo sa budete spolu s nimi smiať, tešiť, plakať, skrátka zažívať ich emócie spolu s nimi?

 

Dozviete sa viac o tom ako funguje hypnóza, akým spôsobom sa dá zažiť minulý život, skúsite nájsť odpoveď na to, čo je talent a štastie, aké sú primárne emócie, ktoré bývajú najčastejšie pri vzniku problémov v živote a následne niektorí z Vás, ktorí budete chcieť, budete vyzvaní, aby ste prišli dopredu a dovolili nielen sebe, ale aj ostatným, zažiť s Vami Váš minulý život. Zážitok plný emócií, spoznávania možnej minulosti, objavovania spriaznených duší, zažívania tých podstatných chvíľ Vášho minulého života až po smrť... a aj čo sa stane potom... Na chvíľu sa stanete tými najlepšími hercami, pričom ostatní budú sledovať Vaše rozprávanie, Vaše zážitky ako diváci. 

 

V prípade záujmu pošlite správu a obratom sa dozviete kedy a kde sa bude najbližší večer konať.

 

Je dôležité, či je to skutočnosť? Odpoveď nechám na Vás, na Váš zážitok a skúsenosť. Možno práve Vy pomôžete zodpovedať na otázku, či sú minulé životy skutočné alebo nie. Objednajte sa na nezáväznú telefonickú konzultáciu zdarma.Správa bola úspešne odoslaná.