fbpx

KÚP SI KRESLO, POMÔŽEŠ DEŤOM

HYPNÓZOVÉ KRESLO JE NA PREDAJ!

ČOOOOOO?

AKTUÁLNA CENA JE

280 EUR

PRÍBEH JEDNÉHO KRESLA

Toto kreslo bolo so mnou od prvých dní a začiatkov hypnoterapie. Presedeli v ňom stovky klientov, ktorí pomocou hypnoterapie odstránili svoje najväčšie traumy a strachy, objavili svoj minulý život alebo sa nakopli do nových aktivít.

Mnoho z vás, ktorí ste absolvovali hypnoterapiu, ste mi povedali, že by ste kreslo odo mňa chceli kúpiť, lebo je úplne perfektné a skvelo sa v ňom relaxuje.

Posledných niekoľko rokov som hľadal spôsob ako si sem doviezť ten najväčší, najpohodlnejší a najbrutálnejší (v dobrom slova zmysle} recliner a konečne sa mi to podarilo. Preto je moje pôvodné kreslo na predaj. A to nie len tak.

Dnešným dňom spúšťam aukciu o zrejme najdlhšie fungujúce hypnoterapeutické kreslo na Slovensku. Bolo oňho s láskou starané, poslúžilo a je čas, aby spravilo radosť niekomu ďalšiemu.

Výťažok z aukcie pôjde tým, ktorí to potrebujú, a to Nadácii Detského kardiocentra. Víťaz aukcie si okrem kresla samotného odnesie aj

  • dobrý pocit, že pomohol deťom,
  • bonus vo forme jedného stretnutia hypnoterapie podľa vlastného výberu a 
  • výborný obed alebo večeru pre dvoch, s kým iným ako samozrejme so mnou.

No kto by odolal….

DO KONCA AUKCIE OSTÁVA

00
dní
00
Hodín
00
Minút
00
Sekúnd

5 dôvodov, prečo je toto kreslo lepšie ako domáce zviera

  1. Netreba s nim chodiť von.
  2. Vždy ho nájdete na rovnakom mieste.
  3. Nevadí mu, keď mu aj niekoľko dní nevenujete žiadnu pozornosť.
  4. Nepúšťa chlpy a je vhodné aj pre alergikov.
  5. Adopciou domáceho zvieraťa riskujete, že Vám ohryzie iný nábytok. Toto kreslo je tolerantné a inému nábytku neublíži.

TAK TOTO KRESLO CHCEM

Cena v aukcii sa updatuje niekoľko krát za deň. O každej zmene dostanete email, aby ste mohli férovo opätovne zabojovať pre radosť z kresla a tiež z toho, že celá suma do jedného centu pôjde na dobrú vec a pre deti, ktorým pomôže.

A to má zmysel.

HME, s.r.o.

Seberíniho 9

821 03 Bratislava

Všetky práva vyhradené. HME, s.r.o.